Výhra

Prvé miesto

600 eur

Druhé miesto

300 eur

Tretie miesto

100 eur

Základné podmienky

Kapela má:

 • program minimálne na 30 minút
 • minimálne dvoch a maximálne desiatich členov (výnimky udeľuje organizátor súťaže)
 • nástroje a potrebné koncertné vybavenie, alebo si ho vie zaobstarať

Kapela nemá:

 • hranie ako hlavný zdroj príjmu
 • zmluvu so žiadnou vydavateľskou spoločnosťou

Kapela hrá:

 • svoju tvorbu
 • rock / metal / punk alebo ich subžánre

a ešte...

 • Texty kapiel nie sú rasistické a nepodnecujú nenávisť voči určitým skupinám ľudí a nehlásia sa k žiadnej extrémistickej organizácii.
 • Na zaradenie do súťaže nie je právny nárok, vymáhanie účasti v súťaži súdnou cestou nie je možné, ceny alebo výhry získané v rámci súťaže nemožno meniť či preplatiť v hotovosti.
 • Svojou účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci súhlas s týmito pravidlami a podmienkami súťaže.
 • Organizátori si vyhradzujú právo na zmenu v pravidlách súťaže.
 • Diváci sú povinní svojim správaním nenarúšať priebeh súťaže. V prípade porušenia tohoto pravidla môže organizátor vyvodiť patričné následky.

 

Povinnosti kapely

Priebeh súťaže

Registrácia

Spustenie registrácie kapiel prebehne 25 júla 2019 00:00. Od tohto dátumu sa môžu kapely prihlasovať na základe informácií uvedených vyššie. Registrácia potrvá do 17 septembra 2019 00:00. Týmto dátumom sa uzavrie možnosť prihlasovania kapiel. Pokial bude počet kapiel vyšší ako 16, komisia na základe zvukovej nahrávky ("Najlepšia pesnička" na profile) vyberie kapely, ktoré postupujú do súťaže. Kapela pre registráciu do súťaže taktiež uhradí registračný poplatok vo výške 50€ prostredníctvom našej platobnej brány. Kapelám, ktoré nepostúpia do súťaže, bude účastnícky poplatok vrátený.

Súťažné kolá

Z každého základného kola postúpi vždy jedna kapela s najvyšším počtom hlasov do finále. Základné kolá začínajú vždy o 20:00. Každá kapela má na svoju prezentáciu čas 45 minút (vrátane pódiových príprav).

Divoká karta

Jedna z nepostupujúcich kapiel zo základného kola má možnosť postúpiť do finále, na základe diváckeho hlasovania tu na našej stránke, ktoré prebieha po skončení všetkých základných kôl.

Finále

Každá kapela má na svoju prezentáciu čas 30 minút. Súťažný večer začína o 19:00.

Súťažné kolá

Prvé základné kolo
19:00
04.10.
2019
Randal Club
Druhé základné kolo
19:00
11.10.
2019
Randal Club
Tretie základné kolo
19:00
19.10.
2019
Randal Club
Štvrté základné kolo
19:00
26.10.
2019
Randal Club
Finále
19:00
07.12.
2019
Randal Club

Priebeh hlasovania

O víťazovi daného súťažného kola rozhodujú diváci a odborná porota v pomere 1:1. Každý divák obdrží pri zakúpení vstupu jeden hlasovací lístok ktorým bude môcť podporiť jednu zo súťažných kapiel.
Ďalšie lístky je možné získať na mieste konania. Lístky nie je možné kupovať samostatne. Cena útraty za jeden lístok bude zverejnená v priebehu súťaže.

Prihlásenie kapely na Súboj Kapiel

Pre registráciu kapely do súťaže musí mat kapela na našom portáli svoj profil a vy musíte byt jeho administrátorom. Úspešnú registráciu dosiahnete týmito krokmi.

Kapela pre registráciu do súťaže taktiež uhradí registračný poplatok vo výške 50€ prostredníctvom našej platobnej brány.

 1. Registrácia alebo prihlásenie uživateľa

  V tomto kroku si vytvoríte svoje osobné konto. Príhlásiť sa doňho môžete pomocou Facebook alebo Google loginu

  Prihlásiť sa

 2. Vytvorenie profilu kapely

  alebo nádenie profilu už vytvoreného kolegom a pridanie si členstva v ňom

  + Vytvoriť

 3. Prihlásenie kapely na Súboj Kapiel

O projekte

Projekt Súboj Kapiel je Bratislavská súťaž hudobných skupín , ktorá sa zameriava na rozvoj umeleckej tvorby a podporu mladých hudobníkov na umeleckej scéne. Tento projekt bol vytvorený a zrealizovaný prvýkrát v roku 2014 v bratislavskom klube u OČKA. Tento rok bude prebiehať v poradí šiesty ročník tejto súťaže v klube Randal, Karpatská 3089/2, Bratislava, Slovakia.

História súťaže

História súťaže

Partneri

Randal
Hudobný Obchod
Jack Daniels
Pepsi