Opráš ten foťák - vol 1

Opráš ten foťák - vol 1

,,Opráš ten foťák” je akcia pripravovaná občianskym združením ČINUBA za účelom spojiť ľudí s rovnakým hobby- fotografovaním, a zábavno-náučnou formou im pomocť spoznať základné techniky fotografovania, pod vedením profesionálneho fotografa.

Táto udalosť je voľne dostupná širšej verejnosti, a podľa popularity sa bude odohrávať pravidelne, vždy s obmenou tématiky. V utorok 23. Augusta 2016 odštartujeme prvé kolo v Sade Janka Kráľa úvodnou prednáškou a potom sa presunieme na praktickú časť. Účastníci sa budú môcť so svojimi otázkami obrátiť na lektora, ktorý im ukáže ako správne zachytiť predmet fotky.

Súťaž

Po každom kole bude vyhlásená súťaž o najlepšiu fotku. Každý účastník má možnosť poslať 1 fotografiu z foto eventu na náš mail foto@cinuba.sk a najlepšie fotografie budú následne vystavené na našej webovej stránke. K fotografii pripojte svoje meno, prípadne umelecký pseudonym a link na Vaše portfólio.

Registrácia

Na udalosť je potrebné vopred sa registrovať, kapacita je totiž obmedzená na 15 ľudí, aby sa lektor mohol venovať každému osobitne a nedošlo k zníženiu kvality. Taktiež aby sme my mali prehľad o očakávanej návštevnosti a vedeli pre vás vopred zabezpečiť vhodné podmienky.

Facebook Event

Pavol Brichta : 16 augusta 2016 13:02


Najnovšie články