Kultúrne leto v Dúbravke

Kultúrne leto v Dúbravke

Dúbravský amfiteáter na Valachovej ulici v piatok opäť zaplnili miestni obyvatelia. Ľudia sa stretli v priestoroch miestneho amfiteátra pri príležitosti konania sa podujatia Činuba deťom. Už po druhý raz toto leto mali nielen Dúbravčania možnosť prísť sa aj so svojimi deťmi zabaviť a vypočuť si trochu hudby takpovediac takmer pod svojimi oknami pod taktovkou občianskeho združenia Činuba.

 

Povzbudení záujmom o predchádzajúcu akciu, ktorá sa konala 24. júla, sa organizátori rozhodli tento raz priniesť ešte bohatší program a viac aktivít, najmä pre deti. Ako tomu však už býva, počasie si človek nevyberie a aj napriek pôvodne priaznivej predpovedi sa pár minút po zahájení akcie rozpršalo. V dôsledku dažďa musel byť pôvodný program upravený a naplánované vystúpenia presunuté do krytých priestorov altánku, patriaceho reštaurácii, ktorá pri amfiteátri sídli.

 

Aj napriek nepriazni počasia tak program mohol pokračovať. Svoje vystúpenie predviedol talentovaný žonglér Šani, ktorý sa tešil detskej priazni aj minule, ale nezaostali ani artisti z cirkusovej školy Cirkuskus. Sprievodný program nebolo, žiaľ, možné nijako presunúť do krytých priestorov a preto lukostrelba a lezenie na pivné debničky, ktoré si pre deti pripravili skauti, zostali v ústraní. Trochu upršané, ale predsa príjemné popoludnie zakončil akustický koncert skupiny CORR.

 

Zdroj: http://www.shout.sk/cinuba-opat-pripravila-detom-v-dubravke-zabavny-program

 

Viac: http://www.shout.sk/trochu-kultury-v-dubravskom-amfiteatri-v-podani-o-z-cinuba/

Pavol Brichta : 17 januára 2016 17:35


Najnovšie články