Krst Albumu Revenge of Madness - Eternity

Krst Albumu Revenge of Madness - Eternity

Presne v piatok 5.2.2016 sa v Bratislavskom klube Randal uskutočnil krst albumu (LP) kapely „Revenge of Madness“ s názvom „Eternity“. Za krstného otca si chalani vybrali Mateja Turcera (From our Hands) ktorý zároveň pomáhal chalanom s produkciou tohto CD v „Pulp Studiu“ spoločne s Jakubom Hríbikom.

 

LPčko „Eternity“ zahŕňa 10 skladieb, pričom jedna z nich predstavuje song z titulného seriálu 90-tých rokov „Power Rangers“. Ďalej na ňom nájdete pecky ako River, City in black či Die with the others. Je zrejmé, že si chalani dali na tvorbe albumu záležať. S týmto CD-čkom plánujú menšie turné po Slovensku, a ak sa podarí, radi by zahrali aj na domácich letných festivaloch.

 

Revenge of Madness je bratislavská trash-heavy metalová kapela, ktorá sa začala formovať už na strednej škole (2005). Od vtedy došlo k rôznym formáciam. Od roku 2010 sa táto kapela ucelila v zložení:

  • Erik Szegi (Gitara, spev)
  • Rastislav Nitriansky (Sólo gitara. vokál)
  • Miloš Hrehuš (Bicie)
  • Robert Kardoš (Bassgitara, vokál)

Okrem LP „Eternity“ majú chalani na konte aj jedno Demo s obsahom 4-och skladieb: Prison, Revenge of madness, Pandora a End of World.

 

V prípade záujmu o CD môžete napísať chalanom email revengeofmadness@gmai.com

 

Kapele držíme palce, prajeme veľa úspechov a pevne veríme že to dotiahnú čo najďalej!

Adam Kelo : 8 februára 2016 18:13


Najnovšie články